Sveikiname vieni kitus su Rasų / Joninių švente
Išsipinkime vartus iš rasotų žolynų,
Iš raskilų, dobilų, kupolių, smilgų,
Iš besileidžiančios saulės, kylančio mėnulio,
Iš žibančios žvaigždės, lydinčio Sietyno.
Išsipinkime vartus iš meilės ir vilties,
Iš dainų, sutartinių ir šokių prie laužo,
Ir eikime per tekančios saulės vartus
Vieni kitų pasitikti...
Kas jau pynė vainikus, rentė vartus ir ėjo pro juos, kas jau kūrė laužą ir kas tai dar daro ar darys, Visus su Vasarvidžio švente.
EKGT pirmininkas Virginijus Jocys
V. Jocio nuotrauka

