Naujienos

Etninės kultūros olimpiados regioninis turas Aukštaitijoje

Regioninis olimpiados etapas AUKŠTAITIJOJE įvyko 2020 m. birželio 16 d. Iš viso dalyvavo 21 mokinys iš 16 mokyklų (14 mokinių 5–8 kl. amžiaus grupėje ir 7 mokiniai 9–12 kl. amžiaus grupėje). 

Dėl karantino olimpiada įvyko nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Radviliškio, Švenčionių, Utenos savivaldybių etninės kultūros olimpiados I turo nugalėtojai, vertinimo komisijos nariai Z. Mackevičienė (pirmininkė), R. Lukminienė, A.  Pustovaitienė, R. Čičiurkienė ir V. Vasiliauskaitė. Olimpiadą nuotoliniu būdu administravo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytoja A. Beliajeva.

Dėkojame visiems moksleiviams ir jų mokytojams, kad puoselėja savo krašto papročius, gerbia prigimtinę tarmę, mokosi tradicinio muzikavimo ir amatų.

Olimpiadą organizavo Aukštaitijos regioninė etninės kultūros globos taryba.

 

5–8 kl. laimėtojai:

I vieta: Renata Sliesoraitytė, Švenčionių progimnazija (mokytoja Aušra Kurpienė).

II vieta: Martyna Griciūtė, Kupiškio P. Matulionio progimnazija (mokytoja Daiva Palionienė).

III vieta: Aurita Trasykytė, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla (mokytojos Danutė Miknevičienė ir Audronė Užtupienė).

9–12 kl. laimėtojai:

I vieta: Ugnė Taurelytė, Anykščių J. Biliūno gimnazija (mokytoja metodininkė Daiva Kuprionienė ir mokytoja Dalia Bernotaitė-Janušienė).

II vieta: Deividas Pernavas, Utenos meno mokykla (mokytoja Rima Garsonienė).

III vieta: Giedrė Zabulytė, Radviliškio Lizdeikos gimnazija (mokytoja Inga Zabulienė).

Renginio akimirkos:

 

X